Team iParcely.cz

Kateřina BORTLOVÁ

Zakladatelka a vedoucí projektu iParcely.cz

Absolventka Fakulty stavební oboru architektury a pozemních staveb, která se pohybuje na pomezí architektury, rozvoje území, investic a seberozvoje. V průběhu studií absolvovala architektonickou stáž ve Švýcarsku. Během stráveného roku v Curychu získala vhled do efektivní spolupráce různých oborů. Projekt iParcely.cz založila s vizí zlepšit nemovitostní džungli v Česku.

Jiří KULDA

Zakladatel a vedoucí technologické části projektu.

Dlouhodobě působí ve švýcarském Curychu jako IT konzultant v bankovním sektoru. Vystudoval obor Inteligentní systémy na Fakultě informačních technologii v Brně. Kromě IT se zajímá také o investiční příležitosti a startupy. Projektu iParcely.cz dal počáteční vizi technologické funkčnosti a vede technologický vývoj projektu.

Dušan KALÁŠEK

Komunikace a sales

Certifikovaný lektor Úřadu vlády ČR, konzultant a poradce v oblasti soft skills, krizový a projektovým manažer. Vyučuje na několika vysokých školách v ČR a v jeho statistice je zaznamenáno přes 40 tisíc posluchačů z řad zaměstnanců státní správy, veřejné správy i samosprávy, firem a komerčních subjektů, případně studentů.

Hledáme Tě!

student IT/Grafik

Hledáme další nadšence, ideálně IT specialistu, grafika nebo specialistu na marketing. Zlepšeme spolu nemovitostní džungli!

Pošli nám Tvé CV na info@iparcely.cz

Projekt iParcely.cz

Nákupu pozemku obecně předchází analýza území. V rozhodující chvíli o nákupu je pro zájemce důležité vědět základní informace o pozemku. Ať už se jedná o obecné informace z katastru nemovitostí, územního plánu, možných rizicích nebo informace o detailnějším vedení inženýrských sítí. Zkušený zájemce ví, kde se tyto informace dají dohledat a také ví kolik času to zabere.

Na druhé straně jsou tu i nadšení zájemci. Pozemek koupí bez jakékoli analýzy a pak jsou nešťastní, když zjistí, že na jejich vysněné parcele se nadá postavit to co si představovali.

Možná jste už tyhle příběhy slyšeli – v rodině, mezi přáteli, nebo jste sami jejich hlavním aktérem.

Projekt iParcely.cz vznikl za účelem rychlého a jednoduchého přehledu všech informací o parcelách. Pod pojmem iParcely.cz vytváříme systém, kde jsou veškeré informace o parcelách na jednom místě v jedné interaktivní mapě – stručně, jasně a pravdivě.

Našim cílem je zpřístupnění informací a eliminace časové náročnosti získávání dat o dané lokalitě, a to pomocí online platformy, na které jsou data analyzována ihned. Díky systému můžete rychle a jednoduše zjistit možná rizika pozemku, a to ještě před rozhodnutím o investici.